Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Oddział Łosice 0385

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Mistrzostwo Okręgu BIAŁA PODLASKA za 2007 rok

 

 

KATEGORIA „A”

Lp

Tytuł

Nazwisko i imię

Oddział

Konk.

Coef.

1

Mistrz

Łagozin Zdzisław

Siedlce

20

246,87

2

I Vice Mistrz

Zając Kazimierz

Parczew

20

352,92

3

II Vice Mistrz

Rogala Sławomir

Radzyń Podlaski

20

421,91

4

I Przodownik

Bartosik Jan

Międzyrzec Podl.

20

429,07

5

II Przodownik

Rosa Witold

Parczew

20

619,60

6

III Przodown.

Tarasiuk Jerzy

Łosice

20

640,80

7

IV Przodown.

Gliński Ryszard

Sokołowsko-Węgrowski

20

704,89

8

V Przodownik

Wójtowicz Janusz

Parczew

20

732,23

9

VI Przodown.

Kosiorek Marcin

Sokołowsko-Węgrowski

20

892,34

10

VII Przodow.

Grzyb Robert

Siedlce

20

990,57

11

VIII Przodow.

Kałuski Dariusz

Radzyń Podlaski

20

1011,16

12

IX Przodown.

Joński Ryszard

Siedlce

20

1093,98

13

X Przodownik

Głowacki Jerzy

Parczew

20

1116,72

14

XI Przodown.

Tryniszewski Mirosław

Sokołowsko-Wegrowski

20

1127,03

15

XII Przodow.

Karpiński Marek

Radzyń Podlaski

20

1149,50

16

XIII Przodow.

Waśko Włodzimierz

Siedlce

20

1251,82

17

XIV Przodow.

Ganczaruk Zbigniew

Parczew

20

1286,65

18

XV Przodown.

Czarnacki Tomasz

Parczew

20

1375,34

19

XVI Przodow.

Księżopolski Tadeusz

Sokołowsko-Węgrowski

20

1383,69

20

XVII Przodo.

Wąsowski Marian

Radzyń Podlaski

20

1496,45

21

XVIII Przodo.

Adamiuk Aleksander

Sokołowsko-Węgrowski

20

1523,99

22

XIX Przodow.

Cholewa Zbigniew

Radzyń Podlaski

20

1563,97

23

XX Przodown.

Czarnecki Marek

Radzyń Podlaski

20

1640,37

24

XXI Przodow.

Suchożebrski Andrzej

Siedlce

20

1773,33

25

XXII Przodo.

Rostkowski Radosław

Siedlce

20

1808,42

 

Lotniki kat. „A”

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Oddział

Nr obr.

Coef.

Pł.

1

Łagozin Zdzisław

Siedlce

PL-0414-02-46

33,24

0

2

Łagozin Zdzisław

Siedlce

PL-0414-04-853

35,24

0

3

Łagozin Zdzisław

Siedlce

PL-0414-02-18

45,82

1

4

Wójtowicz Janusz

Parczew

PL-08-06-8118

51,50

1

5

Rogala Sławomir

Radzyń Podl.

PL-09-03-2223

54,42

0

6

Bartosik Janusz

Międzyrzec Podl.

PL-0391-05-1764

55,71

0

7

Zając Kazimierz

Parczew

PL-0216-03-722

58,06

1

8

Bartosik Janusz

Międzyrzec Podl.

PL-0391-02-784

75,46

0

9

Zając Kazimierz

Parczew

PL-0216-04-401

78,20

1

10

Zając Kazimierz

Parczew

PL-0216-04-408

81,30

0

 

 

KATEGORIA „B”

Lp.

Tytuł

Nazwisko i imię

Oddział

Konk

Coef.

1

Mistrz

Łagozin Zdzisław

Siedlce

16

343,03

2

I Vice Mistrz

Bartosik Rafał

Międzyrzec Podl.

16

579,23

3

II Vice Mistrz

Panasiuk Andrzej

Parczew

16

677,56

4

I Przodownik

Ślaz Ireneusz

Siedlce

16

694,51

5

II Przodownik

Kosiarek Marcin

Sokołowsko-Węgrowski

16

776,77

6

III Przodown.

Księżopolski Tadeusz

Sokołowsko-Wegrowski

16

850,59

7

IV Przodown.

Wąsowski Marian

Radzyń Podlaski

16

989,22

8

V Przodownik

Dąbrowski Henryk

Parczew

16

997,00

9

VI Przodown.

Kalisz Antoni

Siedlce

16

1000,17

10

VII Przodow.

Tarasiuk Jerzy

Łosice

16

1010,84

11

VIII Przodow.

Karpiński Marek

Radzyń Podlaski

16

1011,44

12

IX Przodown.

Kałuski Dariusz

Radzyń Podlaski

16

1046,66

13

X Przodownik

Surbiniuk Wiesław

Parczew

16

1083,25

14

XI Przodown.

Czarnecki Marek

Radzyń Podlaski

16

1191,04

15

XII Przodow.

Cholewa Zbigniew

Radzyń Podlaski

16

1236,64

16

XIII Przodow.

Głowacki Jerzy

Parczew

16

1258,50

17

XIV Przodow.

Joński Ryszard

Siedlce

16

1483,51

18

XV Przodown.

Dmowski Stanisław

Siedlce

16

1561,58

 

Lotniki kat. „B”

Lp.

Nazwisko i imię

Oddział

Nr obr.

Coef.

Pł.

1

Bartosik Rafał

Międzyrzec Podl.

PL-0391-05-1666

52,12

1

2

Łagozin Zdzisław

Siedlce

PL-0414-04-861

60,06

1

3

Łagozin Zdzisław

Siedlce

PL-0414-04-876

73,18

0

4

Kosiarek Marcin

Sokołowsko-Węgrowski

PL-010-00-13614

76,69

0

5

Łagozin Zdzisław

Siedlce

PL-0414-04-865

97,72

0

6

Bartosik Rafał

Międzyrzec Podl.

PL-0391-06-2180

106,07

1

7

Karpiński Marek

Radzyń Podlaski

PL-09-04-4045

106,37

1

8

Łagozin Zdzisław

Siedlce

PL-0414-04-834

111,53

1

9

Księżopolski Tadeusz

Sokołowsko-Węgrowski

PL-010-03-7326

113,20

0

10

Panasiuk Andrzej

Parczew

PL-08-05-360

113,51

0

 

 

 

KATEGORIA „C”

Lp.

Tytuł

Nazwisko i imię

Oddział

Konk.

Coef.

1

Mistrz

Wąsowski Marian

Radzyń Podlaski

9

289,00

2

I Vice Mistrz

Wojciechowski Jan

Parczew

9

334,87

3

II Vice Mistrz

Grzyb Robert

Siedlce

9

355,72

4

I Przodownik

Kałuski Dariusz

Radzyń Podlaski

9

390,96

5

II Przodownik

Orłowski Maciej

Sokołowsko-Węgrowski

9

427,41

6

III Przodownik

Ludwinowski Stanisław

Parczew

9

442,81

7

IV Przodownik

Cholewa Zbigniew

Radzyń Podlaski

9

450,08

8

V Przodownik

Kalisz Antoni

Siedlce

9

473,39

9

VI Przodownik

Łagozin Zdzisław

Siedlce

9

525,36

10

VII Przodownik

Czarnecki Marek

Radzyń Podlaski

9

570,03

11

VIII Przodownik

Romaniuk Waldemar

Biała Podlaska

9

592,62

12

IX Przodownik

Dąbrowski Tadeusz

Parczew

9

612,27

13

X Przodownik

Czarnacki Tomasz

Parczew

9

634,21

14

XI Przodownik

Mędza Wojciech

Siedlce

9

676,28

15

XII Przodownik

Panasiuk Andrzej

Parczew

9

677,56

16

XIII Przodownik

Joński Ryszard

Siedlce

9

696,06

17

XIV Przodownik

Księżopolski Tadeusz

Sokołowsko-Węgrowski

9

722,07

18

XV Przodownik

Głowacki Jerzy

Parczew

9

801,40

19

XVI Przodownik

Markowski Stanisław

Radzyń Podlaski

9

822,62

20

XVII Przodown.

Rostkowski Radosław

Siedlce

9

903,05

 

Lotniki kat. „C”

Lp.

Nazwisko i imię

Oddział

Nr obr.

Coef.

Pł.

1

Kałuski Dariusz

Radzyń Podl.

PL-09-05-3574

11,17

1

2

Mędza Wojciech

Siedlce

PL-0414-03-2742

36,31

1

3

Orłowski Maciej

Sokołowsko-Węgrowski

PL-010-05-235

47,15

1

4

Romaniuk Waldemar

Biała Podl.

PL-07-01-8235

65,74

1

5

Grzyb Robert

Siedlce

PL-0414-04-5820

73,80

0

6

Wojciechowski Jan

Parczew

PL-08-03-215

76,44

1

7

Wąsowski Marian

Radzyń Podl.

PL-09-02-2868

82,99

0

8

Wąsowski Marian

Radzyń Podl.

PL-09-03-2352

87,94

1

9

Dąbrowski Tadeusz

Parczew

PL-08-03-4633

90,62

1

10

Orłowski Maciej

Sokołowsko-Węgrowski

PL-010-04-2765

108,29

0

 

 

 

KATEGORIA „M”

Lp.

Tytuł

Nazwisko i imię

Oddział

Konk.

Coef.

1

Mistrz

Gliński Ryszard

Sokołowsko-Węgrowski

6

223,47

2

I Vice Mistrz

Księżopolski Tadeusz

Sokołowsko-Węgrowski

6

279,25

3

II Vice Mistrz

Tarasiuk Jerzy

Łosice

6

294,91

4

I Przodownik

Panasiuk Andrzej

Parczew

6

376,47

5

II Przodownik

Kosiorek Marcin

Sokołowsko-Węgrowski

6

433,07

6

III Przodownik

Mazur Jarosław

Radzyń Podlaski

6

525,28

7

IV Przodownik

Kruszewski Sławomir

Sokołowsko-Węgrowski

6

560,14

8

V Przodownik

Wojciechowski Jan

Parczew

6

584,18

9

VI Przodownik

Dąbrowski Henryk

Parczew

6

604,90

10

VII Przodownik

Tryniszewski Mirosław

Sokołowsko-Węgrowski

6

622,44

11

VIII Przodown.

Chodzyński Tadeusz

Sokołowsko-Węgrowski

6

647,87

12

IX Przodownik

Czarnecki Marek

Radzyń Podlaski

6

771,51

13

X Przodownik

Harasimiuk Krzysztof

Biała Podlaska

6

798,74

 

Lotniki kat. „M”

Lp.

Nazwisko i imię

Oddział

Nr obr.

Coef.

Pł.

1

Księżopolski Tadeusz

Sokołowsko-Wegrowski

PL-010-05-9706

16,94

0

2

Gliński Ryszard

Sokołowsko-Wegrowski

PL-0385-03-288

46,47

0

3

Kosiorek Marcin

Sokołowsko-Wegrowski

PL-DE-00-229765

47,20

0

4

Mazur Jarosław

Radzyń Podl.

PL-09-05-9135

48,98

1

5

Tarasiuk Jerzy

Łosice

PL-0385-01-1543

55,15

1

6

Dąbrowski Henryk

Parczew

PL-08-03-816

57,26

0

7

Gliński Ryszard

Sokołowsko-Wegrowski

PL-0385-03-284

84,66

1

8

Gliński Ryszard

Sokołowsko-Wegrowski

PL-0385-01-3003

91,34

1

9

Panasiuk Andrzej

Parczew

PL-08-02-652

109,87

1

 

 

KATEGORIA „D”

Lp.

Tytuł

Nazwisko i imię

Oddział

Konk

Coef.

1

Mistrz

Łagozin Zdzisław

Siedlce

45

1115,26

2

I Vice Mistrz

Kałuski Dariusz

Radzyń Podlaski

45

2448,78

3

II Vice Mistrz

Wąsowski Marian

Radzyń Podlaski

45

2774,67

4

I Przodownik

Księżopolski Tadeusz

Sokołowsko-Węgrowski

45

2956,35

5

II Przodownik

Głowacki Jerzy

Parczew

45

3176,62

6

III Przodownik

Cholewa Zbigniew

Radzyń Podlaski

45

3250,69

7

IV Przodownik

Joński Ryszard

Siedlce

45

3273,55

8

V Przodownik

Czarnecki Marek

Radzyń Podlaski

45

3401,44

 

KATEGORIA „A” Gołębi Młodych

Lp.

Tytuł

Tytuł

Oddział

Konk

Coef.

1

Mistrz

Rogala Sławomir

Radzyń Podlaski

15

123,11

2

I Vice Mistrz

Karpiński Marek

Radzyń Podlaski

15

187,28

3

II Vice Mistrz

Matejczuk Konrad

Sokołowsko-Węgrowski

15

244,52

4

I Przodownik

Kaługa I. – Kozak P.

Siedlce

15

382,34

5

II Przodownik

Wójcik Jerzy i Wojciech

Międzyrzec Podl.

15

394,82

6

III Przodownik

Tarasiuk Jerzy

Łosice

15

437,01

7

IV Przodownik

Golbiak Rajmund

Biała Podlaska

15

480,74

8

V Przodownik

Kałuski Dariusz

Radzyń Podlaski

15

504,00

9

VI Przodownik

Torój Arlena

Parczew

15

600,86

10

VII Przodownik

Pawluk Leszek

Parczew

15

648,22

11

VIII Przodownik

Daraż Mirosław

Parczew

15

704,08

12

IX Przodownik

Torój Sara

Parczew

15

735,60

13

X Przodownik

Rosa Łukasz

Parczew

15

785,84

14

XI Przodownik

Krajewski Karol

Siedlce

15

895,89

15

XII Przodownik

Dmowski Stanisław

Siedlce

15

947,29

16

XIII Przodownik

Bońkowski Zbigniew

Siedlce

15

955,05

17

XIV Przodownik

Ptaszyński Tadeusz

Siedlce

15

1089,15

18

XV Przodownik

Rosa Witold

Parczew

15

1118,54

19

XVI Przodownik

Bieliński Zbigniew

Parczew

15

1123,62

20

XVII Przodown.

Kruczyński Ireneusz

Parczew

15

1137,03

21

XVIII Przodown.

Sochaj Tadeusz

Siedlce

15

1392,44

22

XIX Przodown.

Majewski Jerzy

Siedlce

15

1682,79

 

 

 

Gołębie młode z lotu Okręgowego CHOJNA SZCZECIŃSKA 2007 r.

 

1 TOŁSTY JACEK PL-0385-07-2855

2 ZALEWSKI GRZEGORZ PL-0385-07-4027

3 TOŁSTY JACEK PL-0385-07-2846

4 TOŁSTY JACEK PL-0385-07-2878

5 TARASIUK JERZY PL-0385-07--403

6 TARASIUK JERZY PL-0385-07--407

7 RUMIK KRZYSZTOF PL-0385-07-1157

8 TOŁSTY JACEK PL-0385-07-2870

9 GOLBIAK RAJMUND PL--07-07---146

10 GOLBIAK RAJMUND PL--07-07---144

11 TOŁSTY JACEK PL-0385-07-2869

12 TOŁSTY JACEK PL-0385-07-2881

13 TARASIUK JERZY PL-0385-07--262

14 TARASIUK JERZY PL-0385-07-5416

15 TARASIUK JERZY PL-0385-07--283

16 KICKO TADEUSZ PL-0385-07--652

17 RUMIK KRZYSZTOF PL-0385-07-1088

18 TOŁSTY JACEK PL-0385-07-2835

19 CHAŁUPKA TOMASZ PL-0385-07-3334

20 MŁYNARZ W&A PL-0385-07-2334

21 RUMIK KRZYSZTOF PL-0385-07-1092

22 TOŁSTY JACEK PL-0385-07-2864

23 KORNILUK DARIUSZ PL--07-07--3249

24 TRYNISZEWSKI MIROSŁAW PL-010-07--5606

25 BARTOSZUK ANDRZEJ PL-0385-07--741

26 TARASIUK JERZY PL-0385-07--215

27 GÓRAL WŁODZIMIERZ PL-03-07--12093

28 TARASIUK JERZY PL-0385-07-5472

29 TARASIUK JERZY PL-0385-07--415

30 GÓRAL WŁODZIMIERZ PL-03-07--12087

 

 

Najlepsze trójki z lotu

 

1 Tołsty Jacek Oddział Łosice

2 Tołsty Jacek Oddział Łosice

3 Góral Włodzimierz Oddział Sokołowsko-Wegrowski

4 Zalewski Grzegorz Oddział Łosice

5 Golbiak Rajmund Oddział Biała Podlaska

 

 

Lot Okręgowy gołębi dorosłych HAMBURG I

 

1 WOJCIECHOWSKI JAN PL--08-02--3933

2 GIŃSKI RYSZARD PL-0385-03--284

3 DĘBOWSKI ANDRZEJ PL-0391-04-5860

Najlepsze trójki

1 Tryniszewski Mirosław Oddział Sokołowsko-Węgrowski

2 Gliński Ryszard Oddział Sokołowsko-Węgrowski

3 Stański Zbigniew Oddział Łosice

 

Lot Okręgowy gołębi dorosłych HAMBURG II

 

1 ADAMIUK ALEKSANDER PL-0385-05--121

2 WOJCIECHOWSKI JAN PL--08-05---715

3 KAŁUSKI DARIUSZ PL--09-05--3574

 

Najlepsze trójki

 

1 Księżopolski Tadeusz Oddział Sokołowsko-Węgrowski

2 Kruszewski Sławomir Oddział Sokołówsko-Węgrowski

3 Kosiorek Marcin Oddział Sokołowsko-Wegrowski

 

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

Jóźwiak Bogusław: Witam. Sprzedam zegar Tauris Compact XL. Więcej informacji - 690 222 915
Ireneusz Ślaz: Jeśli ktoś nie ma konta z dostępem do wyników, ma problem z zalogowaniem lub go zablokowało to proszę o kontakt telefoniczny najchętniej po godzinie 20stej. Postaram się pomóc
tel. 606-906-271
Jóźwiak Bogusław: Zegar już sprzedany.
Rachmistrz: lot01 Serock - wyniki w wkrótce
Rachmistrz: Dodano lot01
Rachmistrz: Dodano lot02
Rachmistrz: Dodano lot03 :)
Rachmistrz: Dodano lot04 :)
Rachmistrz: Dodano lot05
Rachmistrz: dodano lot06
Rachmistrz: Dodano lot07
Ireneusz Ślaz: Wystartowało 447 sztuk gołębi w tym 99 z okręgu o godzinie 6:35.
Dobry lot!
Ireneusz Ślaz: Opublikowałem listę rejonową z lotu Wismar 1
Ireneusz Ślaz: Koszowanie na lot Bruksela w dniu 22 lipca (czwartek) według harmonogramu:

Punkt w Siedlcach ul. Gospodarcza w godzinach 13:30-15:00 – oddziały 010, 0385, 0414, 0468.

Punkt w Radzyniu Podlaskim ul. Lubelska w godzinach 15-17 – oddziały 07, 08, 09, 0391, 0441.

W pierwszej kolejności koszują hodowcy którzy zgłosili udział w wyznaczonym czasie i dokonali opłaty. Jeśli będzie wolne miejsce zostaną zabrane gołębie dodatkowe.

Z poważaniem Zarząd Okręgu Biała Podlaska
Rachmistrz: dodano lot10

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Copyright © 2014. PZHGP Oddział Łosice 0385