Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Oddział Łosice 0385

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wyniki okręgowe w kategoriach lotowych 2012 r.

 

  WYNIKI DO I REGIONU ŁÓDŹ - OKREG  BIAŁA PODL.            
SEZON LOTOWY 2012          
Kategoria MŁODE         
           
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy Konkursy Coeficjent Okręg Oddział
Mistrzowie
Mistrz  Pakuła Paweł 15 328,09 Biała Podlaska Parczew
I Wicemistrz Sawczuk Sławomir 15 365,21 Biała Podlaska Łosice
II Wicemistrz Waśko Włodzimierz 15 497,15 Biała Podlaska Siedlce
Przodownicy
1 Borkowski Mirosław 15 567,17 Biała Podlaska Siedlce
2 Biernacki Jacek 15 637,12 Biała Podlaska Łosice
3 Korniluk Dariusz 15 704,55 Biała Podlaska Biała Podl.
4 Adamczyk Jacek 15 720,05 Biała Podlaska Ł-S-K Wschód
5 Tymosiewicz Wojciech 15 721,95 Biała Podlaska Radzyn Podl.
6 Beczek Dariusz 15 833,49 Biała Podlaska Ł-S-K Wschód
7 Zając Kazimierz 15 852,92 Biała Podlaska Parczew
8 Łagozin Zdzisław 15 1031,95 Biała Podlaska Siedlce
9 Madziarski Czesław 15 1092,98 Biała Podlaska Parczew

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria  M         
           
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy Konkursy Coeficjent Okręg Oddział
Mistrzowie
Mistrz  Wasiak Mirosław 6 102,57 Biała Podlaska Parczew
I Wicemistrz Gajda Andrzej 6 221,93 Biała Podlaska Ł-S-K Wschód
II Wicemistrz Krasucki Robert 6 269,63 Biała Podlaska Radzyń Podl.
Przodownicy
1 Dziędzik Karol 6 405,95 Biała Podlaska Siedlce
2 Wożniak Marek 6 443,19 Biała Podlaska Siedlce
3 Szymala Mariusz 6 450,2 Biała Podlaska Radzyń Podl.
4 Kowalski Marek 6 483,64 Biała Podlaska Ł-S-K Wschód
5 Nowicki Zbigniew 6 671,78 Biała Podlaska Ł-S-K Wschód
6 Tymosiewicz Marek 6 683,85 Biała Podlaska Radzyń Podl.
7 Pieśko Tomasz 6 694,62 Biała Podlaska Radzyń Podl.

 

Lotniki kategorii M
Lp. Nazwisko i imię hodowcy Nr. Obrączki coefficjent
1 Szymala Mariusz PL-09-08-3227 14,91
2 Ślaz Irek PL-0414-07-10192 16,36
3 Woźniak Marek PL-0414-10-700 17,54
4 Gajda Andrzej PL-09-09-3189 21,54
5 Wasiak Mirosław PL-08-10-9985 31,33
6 Wasiak Mirosław PL-08-07-1427 35,48
7 Wasiak Mirosław PL-08-10-1134 35,76
8 Krasucki Robert PL-09-09-3613 41,28
9 Hałaszuk Stanisław PL-07-09-2899 56,21
10 Krasucki Robert PL-09-10-11622 60,32

 

 

Kategoria  GMP         
           
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy Konkursy Punkty Okręg Oddział
Mistrzowie
Mistrz  Wasiak Mirosław 32 1392,55 Biała Podlaska Parczew
I Wicemistrz Tarasiuk Jerzy 32 1381,29 Biała Podlaska Łosice
II Wicemistrz Krasucki Robert 32 1360,77 Biała Podlaska Radzyń Podl.
Przodownicy
1 Pieśko Tomasz 32 1347,78 Biała Podlaska Radzyń Podl.

 

 

Kategoria  D         
           
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy Konkursy Coeficjent Okręg Oddział
Mistrzowie
Mistrz  Tarasiuk Jerzy 45 1458,35 Biała Podlaska Łosice
I Wicemistrz Pieśko Tomasz 45 1561,78 Biała Podlaska Radzyń Podl.
II Wicemistrz Krajewski Karol 45 2334,58 Biała Podlaska Siedlce
Przodownicy
1 Łagozin Zdzisław 45 2349,21 Biała Podlaska Siedlce
2 Solecki Mariusz 45 2520,01 Biała Podlaska Radzyń Podl.
3 Krasucki Robert 45 3026,16 Biała Podlaska Radzyń Podl.
4 Zabielski Wiesław 45 3551,43 Biała Podlaska Radzyń Podl.

 

 

Kategoria  C        
           
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy Konkursy Coeficjent Okręg Oddział
Mistrzowie
Mistrz  Tarasiuk Jerzy 9 247,5 Biała Podlaska Łosice
I Wicemistrz Wąsowski Marian 9 300,02 Biała Podlaska Radzyn Podl.
II Wicemistrz Kułak Andrzej 9 396,8 Biała Podlaska Sokoł. - Węgrow.
Przodownicy
1 Pieśko Tomasz 9 455,25 Biała Podlaska Radzyn Podl.
2 Ługowski Jerzy 9 465,87 Biała Podlaska Siedlce
3 Solecki Mariusz 9 523,92 Biała Podlaska Radzyn Podl.
4 Zabielski Wiesław 9 574,85 Biała Podlaska Radzyn Podl.
5 Harasimiuk Krzysztof 9 637,05 Biała Podlaska Biała Podl.
6 Zienkiewicz Daniel 9 643,64 Biała Podlaska Radzyn Podl.
7 Łagozin Zdzisław 9 652,74 Biała Podlaska Siedlce
8 Glinka Krzysztof 9 682,45 Biała Podlaska Sokoł. - Węgrow.
9 Suchożebrski Andrzej 9 702,54 Biała Podlaska Siedlce
10 Krasucki Robert 9 722,39 Biała Podlaska Radzyn Podl.
11 Krajewski Karol 9 791,87 Biała Podlaska Siedlce

 

Lotniki kategorii C
Lp. Nazwisko i imię hodowcy Nr. Obrączki coefficjent
1 Wąsowski Marian PL-09-09-13336 37,33
2 Tarasiuk Jerzy PL-0385-07-272 57,28
3 Tarasiuk Jerzy PL-0385-09-1997 63,81
4 Ługowski Jerzy PL-0414-08-2016 64,47
5 Kiryluk Mieczysław PL-07-09-2223 67,61
6 Kułak Andrzej PL-010-09-4468 74,9
7 Wąsowski Marian PL-09-11-9717 82,66
8 Zienkiewicz Daniel PL-09-07-2514 84,62
9 Glinka Krzysztof PL-010-04-3089 94,05
10 Ługowski Jerzy PL-0414-09-3035 112,1

 

Kategoria  B        
           
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy Konkursy Coeficjent Okręg Oddział
Mistrzowie
Mistrz  Pieśko Tomasz 16 272,61 Biała Podlaska Radzyń Podl.
I Wicemistrz Księżopolski Tadeusz 16 336,74 Biała Podlaska Sokoł.- Wegrow.
II Wicemistrz Krasaucki Robert 16 350,33 Biała Podlaska Radzyń Podl.
Przodownicy
1 Krajewski Karol 16 363,04 Biała Podlaska Siedlce
2 Kowalski Marek 16 385,57 Biała Podlaska Ł-S-K Wschód
3 Tarasiuk Jerzy 16 439,9 Biała Podlaska Łosice
4 Wasiak Mirosław 16 486,23 Biała Podlaska Parczew
5 Sawczuk Sławomir 16 666,2 Biała Podlaska Łosice
6 Karpiński Marek i Jacek 16 693,61 Biała Podlaska Radzyń Podl.
7 Łagozin Zdzisław 16 717,99 Biała Podlaska Siedlce
8 Cholewa Zbigniew 16 732,34 Biała Podlaska Radzyń Podl.
9 Tołsty Jacek 16 759,93 Biała Podlaska Łosice
10 Kozakiewicz Andrzej 16 817,81 Biała Podlaska Biała Podl.
11 Zienkiewicz Daniel 16 857,36 Biała Podlaska Radzyń Podl.
12 Kałuski Dariusz i Bartłomiej 16 899,2 Biała Podlaska Radzyń Podl.
13 Jakubiak Adam 16 952,44 Biała Podlaska Siedlce
14 Gajda Andrzej 16 1084,82 Biała Podlaska Ł-S-K Wschód
15 Zabielski Wiesław 16 1138,97 Biała Podlaska Radzyń Podl.
16 Wójcik Tomasz 16 1358,76 Biała Podlaska Siedlce
17 Solecki Mariusz 16 1363,63 Biała Podlaska Radzyń Podl.
18 Ptaszyński Tadeusz 16 1407,75 Biała Podlaska Ł-S-K Wschód
19 Borowy - Koziński 16 1434,21 Biała Podlaska Sokoł.- Wegrow.
20 Guziuk Rafał i Dariusz 16 1538,86 Biała Podlaska Podlasie
21 Kułak Andrzej 16 1715,97 Biała Podlaska Sokoł.- Wegrow.

 

Lotniki kategorii B
Lp. Nazwisko i imię hodowcy Nr. Obrączki coefficjent
1 Kamiński Mirosław PL-07-10-4087 12,74
2 Krajewski Karol PL-0414-08-24577 15,04
3 Tarasiuk Jerzy PL-0385-07-272 24,61
4 Krasucki Robert PL-09-09-3665 36,67
5 Wasiak Mirosław PL-08-07-1427 39,5
6 Pieśko Tomasz PL-0200-08-3296 39,77
7 Pieśko Tomasz PL-09-08-6620 46,01
8 Wasiak Mirosław PL-08-10-1134 50,34
9 Księżopolski Tadeusz PL-010-09-11266 51,11
10 Wasiak Mirosław PL-08-10-9985 58,9

 

Kategoria  A         
           
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy Konkursy Coeficjent Okręg Oddział
Mistrzowie
Mistrz  Gajda Andrzej 20 251,75 Biała Podlaska Ł-S-K Wschód
I Wicemistrz Sawczuk Sławomir 20 407,62 Biała Podlaska Łosice
II Wicemistrz Litewka Ryszard 20 569,49 Biała Podlaska Podlasie
Przodownicy
1 Karpiński Marek i Jacek 20 571,34 Biała Podlaska Radzyń Podl.
2 Solecki Mariusz 20 632,46 Biała Podlaska Radzyń Podl.
3 Surbiniuk Wiesław 20 656,62 Biała Podlaska Parczew
4 Ługowski Jerzy 20 673,3 Biała Podlaska Siedlce
5 Kamiński Mirosław 20 683,73 Biała Podlaska Biała Podl.
6 Tarasiuk Jerzy 20 770,95 Biała Podlaska Łosice
7 Korniluk Dariusz 20 800,46 Biała Podlaska Biała Podl.
8 Pieśko Tomasz 20 833,92 Biała Podlaska Radzyń Podl.
9 Sierpatowski Marek 20 835,01 Biała Podlaska Biała Podl.
10 Księżopolski Tadeusz 20 903,88 Biała Podlaska Sokoł.-Węgrow.
11 Cybulak Stefan 20 966,02 Biała Podlaska Sokoł.-Węgrow.
12 Łagozin Zdzisław 20 978,48 Biała Podlaska Siedlce
13 Łukijańczuk Wojciech 20 1010,66 Biała Podlaska Podlasie
14 Zieliński Zbigniew 20 1055,87 Biała Podlaska Podlasie
15 Wójcik Jerzy 20 1096,44 Biała Podlaska Międzyrzec Podl.
16 Szymala Mariusz 20 1158,78 Biała Podlaska Radzyń Podl.
17 Krajewski Karol 20 1179,67 Biała Podlaska Siedlce
18 Woźniak Marek 20 1220,87 Biała Podlaska Siedlce
19 Warowny Mirosław 20 1227,59 Biała Podlaska Ł-S-K Wschód
20 Filipiuk Sławomir 20 1325,95 Biała Podlaska Podlasie
21 Wójcik Tomasz 20 1382,67 Biała Podlaska Siedlce
22 Kozik Marian 20 1440,07 Biała Podlaska Podlasie
23 Jakubik Andrzej 20 1466,72 Biała Podlaska Sokoł.-Węgrow.
24 Cholewa Zbigniew 20 1585,33 Biała Podlaska Radzyń Podl.
25 Kłos Dariusz 20 1602,24 Biała Podlaska Sokoł.-Węgrow.
26 Celińska Monika 20 1654,64 Biała Podlaska Sokoł.-Węgrow.
27 Zabielski Wiesław 20 1837,61 Biała Podlaska Radzyń Podl.
28 Krasucki Robert 20 1953,44 Biała Podlaska Radzyń Podl.

 

 

Lotniki kategorii A
Lp. Nazwisko i imię hodowcy Nr. Obrączki coefficjent
1 Solecki Mariusz PL-09-10-2105 23,09
2 Gajda Andrzej PL-09-09-1645 46,73
3 Gajda Andrzej PL-09-10-7533 53,88
4 Solecki Mariusz PL-09-11-6879 55,87
5 Surbiniuk Wiesław PL-08-10-7105 58,55
6 Gajda Andrzej PL-09-10-7519 60,22
7 Sawczuk Sławomir PL-0290-05-11809 68,52
8 Sawczuk Sławomir PL-0385-10-4006 79,23
9 Burczak Tadeusz PL-07-10-1571 83,32
10 Karpiński Marek i Jacek PL-09-10-7061 89,53

 

 

Kategoria AS lotowy        
           
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy Konkursy Punkty Okręg Oddział
Mistrzowie
Mistrz  Krasucki Robert 20 619,21 Biała Podlaska Radzyń Podl.
I Wicemistrz Ługowski Jerzy 20 618,73 Biała Podlaska Siedlce
II Wicemistrz Gajda Andrzej 20 617,44 Biała Podlaska Ł-S-K Wschód
Przodownicy
1 Krajewski Karol 20 614,15 Biała Podlaska Siedlce
2 Pieśko Tomasz 20 613,28 Biała Podlaska Radzyń Podl.
3 Księżopolski Tadeusz 20 606,62 Biała Podlaska Sokoł-Węgrow.
4 Karpiński Marek i jacek 20 606,54 Biała Podlaska Radzyń Podl.
5 Kłos Dariusz 20 598,59 Biała Podlaska Sokoł-Węgrow.
6 Łagozin Zdzisław 20 592,35 Biała Podlaska Siedlce
7 Zienkiewicz Daniel 20 591,8 Biała Podlaska Radzyń Podl.

 

Loty Okręgowe ze Schwerina I    
       
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy Oddział puchar
Seria 5 z całości spisu
I nagroda  Wasiak Mirosław Parczew  
II nagroda Grabowski Andrzej Parczew  
III nagroda Sadowski Józef Łosice  
Pierwsze gołębie
1 Glinka Krzysztof Sokoł.-Węgrow.  
2 Marczewski Bogusław Łosice  
3 Sadowski Józef Łosice  
       
       
       
Loty Okręgowe ze Schwerina II  
       
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy Oddział puchar
Seria 5 z całości spisu
I nagroda  Dziędzik Karol Siedlce  
II nagroda Wasiak Mirosław Parczew  
III nagroda Szymala Mariusz Radzyń Podlaski  
Pierwsze gołębie
1 Kłos Dariusz Sokoł.-Węgrow.  
2 Kłos Dariusz Sokoł.-Węgrow.  
3 Wawryniuk Franciszek Łosice  
       
Loty Okręgowe z Gniezna strefa I  
       
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy Oddział puchar
Seria 5 z 10
I nagroda  Joński Ryszard Siedlce  
II nagroda Kozak Przemysław Siedlce  
III nagroda Woźniak Marek Siedlce  
Pierwsze gołębie
1 Koczar Jerzy Siedlce  
2 Ślaz Ireneusz Siedlce  
3 Borkowski Mirosław Siedlce  
       
Loty Okręgowe z Gniezna strefa II  
       
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy Oddział puchar
Seria 5 z 10
I nagroda  Strzałek Ewa Ł-S-K Wschód  
II nagroda Droździuk Leszek Radzyń Podlaski  
III nagroda Pipa Wiesław Radzyń Podlaski  
Pierwsze gołębie
1 Strzałek Ewa Ł-S-K Wschód  
2 Strzałek Ewa Ł-S-K Wschód  
3 Strzałek Ewa Ł-S-K Wschód  

 

Kategoria SUPERMISTRZOSTWO       
           
Tytuł Nazwisko i imię hodowcy KAT PUNKTY Okręg Oddział
Mistrzowie
Mistrz  Pieśko Tomasz 7 37 Biała Podlaska Radzyń Podl.
I v-cemistrz Krasucki Robert 7 60 Biała Podlaska Radzyń Podl.
II v-ce mistrz Łagozin Zdzisław 6 59 Biała Podlaska Siedlce
Przodownicy
1 Tarasiuk Jerzy 5 16 Biała Podlaska Łosice
2 Krajewski Karol 5 45 Biała Podlaska Siedlce

 

 

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

Jóźwiak Bogusław: Witam. Sprzedam zegar Tauris Compact XL. Więcej informacji - 690 222 915
Ireneusz Ślaz: Jeśli ktoś nie ma konta z dostępem do wyników, ma problem z zalogowaniem lub go zablokowało to proszę o kontakt telefoniczny najchętniej po godzinie 20stej. Postaram się pomóc
tel. 606-906-271
Jóźwiak Bogusław: Zegar już sprzedany.
Rachmistrz: lot01 Serock - wyniki w wkrótce
Rachmistrz: Dodano lot01
Rachmistrz: Dodano lot02
Rachmistrz: Dodano lot03 :)
Rachmistrz: Dodano lot04 :)
Rachmistrz: Dodano lot05
Rachmistrz: dodano lot06
Rachmistrz: Dodano lot07
Ireneusz Ślaz: Wystartowało 447 sztuk gołębi w tym 99 z okręgu o godzinie 6:35.
Dobry lot!
Ireneusz Ślaz: Opublikowałem listę rejonową z lotu Wismar 1
Ireneusz Ślaz: Koszowanie na lot Bruksela w dniu 22 lipca (czwartek) według harmonogramu:

Punkt w Siedlcach ul. Gospodarcza w godzinach 13:30-15:00 – oddziały 010, 0385, 0414, 0468.

Punkt w Radzyniu Podlaskim ul. Lubelska w godzinach 15-17 – oddziały 07, 08, 09, 0391, 0441.

W pierwszej kolejności koszują hodowcy którzy zgłosili udział w wyznaczonym czasie i dokonali opłaty. Jeśli będzie wolne miejsce zostaną zabrane gołębie dodatkowe.

Z poważaniem Zarząd Okręgu Biała Podlaska
Rachmistrz: dodano lot10

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Copyright © 2014. PZHGP Oddział Łosice 0385